لوستر طبقاتی گرد ثمین نیرا

لوستر طبقاتی گرد ثمین ، از معدود لوستر های نیرا است که در طراحی آن از دو نوع کریستال متفاوت بهره برده شده است. یک کریستال شبه برگ قالب خورده ی کشیده و یک کریستال چهار وجهی اکسترود شده.

548،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر طبقاتی گرد ثمین ، از معدود لوستر های نیرا است که در طراحی آن از دو نوع کریستال متفاوت بهره برده شده است. یک کریستال شبه برگ قالب خورده ی کشیده و یک کریستال چهار وجهی اکسترود شده.

ترکیب این تضاد فرمی، همراه با شباهت های فرمی، مانند ارتفاع کریستال ها و رنگ کریستال ها، به یک تعادل متفاوت می رسد.  تعادلی که در تکرار طبقات لوستر بیشتر خودنمایی می کند.

کریستال شبه برگ لوستر طبقاتی گرد ثمین، یک کریستال قالب خورده و کشیده است، که در اصل یک فرم مستطیلی با گوشه های فیلت شده است، طوری که طرفین آن را دو نیم دایره تشکیل داده اند.

شکل برگ کریستال کاملا انتزاعی است، و در واقع ما اصلا یک برگ طبیعی را نمی بینیم، بلکه وجود خط مرکزی و چند خط مورب متقارن در طرفین آن، باعث انتقال حس فرم برگ به بیننده می شود.

کریستال 4 وجهی اما یک ساختار پروفیل مانند تو پر است که اکسترود شده است. طرفین این پروفیل -که به طول مشخص برش خورده است- به صورت صاف و مورب برش خورده اند. در قسمت صاف کریستال، یک حلفه وارد شده است که نگه دارنده ی کریستال به هنگام آویز است.

نصب کریستال های برگ لوستر طبقاتی گرد ثمین توسط حفره ای در میان و در یک سمت آن، و نصب کریستال چهار وجهی از طریق همین حلقه صورت می گیرد. هر دو این کریستال ها بر روی مفتول هایی نصب می شوند که یک تو رفتگی در آن ها برای حفظ کریستال ها ایجاد شده است.

بدنه لوستر طبقاتی گرد ثمین

بدنه لوستر طبقاتی گرد ثمین یک بدنه ی مینیمال است که بیشتر نقش ساختاری و عملکردی دارد تا تزئینی. البته همان جنبه ی عملکردی نیز به خوبی پوشش دهی شده است که بر مقاومت و زیبایی آن افزوده شود.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

طبقاتی, گرد

رنگ بدنه

طلایی خش دار

نوع کریستال

چهار وجهی, شبه برگ

رنگ کریستال

شفاف, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

25 شعله

ابعاد

قطر 80cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر طبقاتی گرد ثمین نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما