صندلی استیل و مخمل بلوم

گاهی اوقات هدف راحتی در نشستن است، گاهی اوقات زیبایی در جایگاه اول قرار دارد، و گاهی اوقات تمام این موارد می تواند یک صندلی را تبدیل به یک قطعه ی هنری کند. صندلی استایل و مخمل بلوم نیز جزو این نوع از صندلی ها است.

172،000،000 ریال

Add to wishlist

انتظارات از یک صندلی می تواند متفاوت باشد. بعضی اوقات انتظار ما از یک صندلی صرفا جایی برای نشستن است، گاهی اوقات هدف راحتی در نشستن است، گاهی اوقات زیبایی در جایگاه اول قرار دارد، و گاهی اوقات تمام این موارد می تواند یک صندلی را تبدیل به یک قطعه ی هنری کند. صندلی استیل و مخمل بلوم نیز جزو این نوع از صندلی ها است.

در این صندلی می بینیم که ساختار پشتی صندلی از یک ساختار صرفا کاربردی، تبدیل به یک ساختار کاربردی/تزئینی می شود، درست مثل ساختار یک لوستر. روکش مخملی این صندلی بسیار ظریف است، هم مخمل به کار رفته مشکی رنگ آن، و هم طرح و شیوه ی اجرای آن.

مخمل کاری پشت صندلی استیل
کیفیت مخمل کاری پشتی صندلی استیل بلوم

طرح به کار رفته در پشتی این لوستر ویژه و ظریف است. در اطراف قسمت پشتی یک مغزی مخملی خط بدنه را مشخص کرده است، و تقریبا به موازات آن یک مغزی مخملی دیگر طرح اصلی را شکل داده است.

درون این فضا تو رفتگی هایی منظم را می بینیم که توسط دکمه های روکش مخملی تزئین شده اند. این خطوط متقاطع 3 گانه به صورت زیگزاگ تا پایین پشتی پایین رفته و نهایتا در زیر صندلی محو می شوند.

اما پایه های این صندلی نیز ترکیب دو شکل U شکل دارای کمی انحنا است که در نهایت با هم تقاطع دارند. در نهایت نیز این دو پایه به ساختار مربعی بالا جوش خورده اند. در نهایت نیز این پایه های استیل به صورت پوشش دهی PVD به رنگ طلایی براق در آمده اند.

پایه آبکاری PVD صندلی استیل
پوشش دهی PVD طلایی براق پایه صندلی استیل و مخمل بلوم

برعکس پشت صندلی، پشتی صندلی در قسمت جلو کاملا صاف و یک دست است، صرفا در قسمت کفی شاهد یک خط نسبتا صاف هستیم که مینیمالیسم کفی را در هم می شکند.

ترکیب رنگ مشکی طلایی این صندلی استیل را می توان یک ترکیب تست شده و رایج دانست که در بسیاری از المان های معماری رایج است. ترکیب بی رنگی محض با رنگ آرام و پروقار طلایی.

براق بودن این بدنه نیز در کنار پشتی و کفی مخملی تیره و مات آن یک کنتراست ویژه خلقی می کند که باعث می شود صندلی استیل و مخمل بلوم چشم را به خود جلب کند.

این صندلی استیل را می توان بسته به شرایط با میزهای متفاوتی ترکیب کرد. با توجه به رنگ مخمل و آبکاری آن، بهتر است که میز مورد استفاده نیز همین رنگ ها را داشته باشد و یا از رنگ های طبیعی و یا شفاف بهره ببرد.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “صندلی استیل و مخمل بلوم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما