صندلی زنبوری

در این صندلی دیگر خبری از  پشتی های رایج نیست، و پشتی با بدنه ترکیب شده است. بدنه  این صندلی به صورت کندو مانند است که یک محفظه ی مخملی درون این خانه های کندو دور می زند.

100،000،000 ریال

Add to wishlist

یکی از ویژه ترین طرح های صندلی را می توان صندلی زنبوری دانست. در این صندلی دیگر خبری از  پشتی های رایج نیست، و پشتی با بدنه ترکیب شده است. بدنه  این صندلی به صورت کندو مانند است که یک محفظه ی مخملی درون این خانه های کندو دور می زند.

بدنه کاملا فلزی است که به رنگ طلایی آبکاری شده است. این رنگ با ساختار کندویی بدنه سازگاری دارد. پشتی صندلی زنبوری نیز مخملی است و به رنگ خاکستری تیره است.

این ترکیب بی رنگ مات خاکستری مخمل در کنار (که خاکستری نماد بی رنگ بودن و تعادل روشنی است) ، در کنار طلایی براق کنتراستی جالب توجه خلق می کند که آن را ویژه می کند.

از طرفی خود برحستگی خانه های کندو شکل این صندلی، باعث خلق سایه روشن هایی می شود که کنتراستی نصفه و نیمه در بخش جلویی صندلی زنبوری ایجاد می کند.

پشتی صندلی زنبوری خاکستری
تصویری از پشتی صندلی زنبوری و پیچ و تاب روکش مخملی در بین خانه های کندو شکل آن

همچنین فشار ناشی از خم شدن این میله ی مخملی و فشار قسمت های فلزی بر روی آن نیز باعث بروز چین و شکن های کوچکی روی سطح مخمل می شود.

این صندلی نیز مانند صندلی غذاخوری ایکا و صندلی غذاخوری ورساچه، پایه هایی عمود در جلو و مورب در پشت دارد. البته اینجا بدنه یکپارچه است و خبری از اجزای مختلف نیست.

پشتی دارای یک انحنا به صورت مقطعی از دایره است، این انحنا نشستن را کمی راحت تر می کند و از طرفی فرم را از حالت خشک در می آورد.

صندلی زنبوری میز ناهارخوری F85
ترکیب میز ناهارخوری F85 با صندلی زنبوری.

در مجموع صندلی زنبوری را می توان یک صندلی مدرن یا پست مدرن دانست،

چون طراحی آن یک طراحی جدید است و ویژگی های سبک کلاسیک و امثالهم را ندارد.

جنس فریم

استیل

رنگ بدنه

آبکاری PVD, آبکاری طلایی

رنگ پشتی/کفی

خاکستری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “صندلی زنبوری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما