صندلی غذاخوری ورساچه ماشی

صندلی غذاخوری ورساچه Versace را می توان یک صندلی مینیمال دانست. بدنه ی فلزی که به دقت جوش داده شده و به رنگ طلایی و به صورت خش دار آبکاری شده است.

99،000،000 ریال

Add to wishlist

صندلی غذاخوری ورساچه Versace را می توان یک صندلی مینیمال دانست. بدنه ی فلزی که به دقت جوش داده شده و به رنگ طلایی و به صورت خش دار آبکاری شده است. ساختار بدنه ی این صندلی دارای دو بخش است :

  • بخش اول شامل دو شکل L مانند در طرفین است که در نهایت به هم جوش خورده و ساختار پشتی صندلی را نگه می دارد. در این بخش از صندلی غذاخوری ورساچه یک الگو از معماری یونانی/رومی قرار داده شده است. در نهایت این بخش دو پایه از چهار پایه صندلی را در خود دارد.
  • بخش دوم که آن هم به صورت دو L است که البته کاملا عمود بر هم و زمین به هم جوش خورده اند. در این بخش هم دو پایه از صندلی قرار گرفته است.
صندلی ناهارخوری طرح رومی ماشی
الگوی ورساچه (یونانی/رومی) متصل به بدنه ی صندلی غذاخوری ورساچه ماشی

این صندلی غذاخوری دو پشتی و کفی ابردار دارد که بر روی آن مخمل یک دست به رنگ سبز ماشی کشیده شده است. این پشتی و کفی نیز مینیمال هستند و هیچ اثر روشنی از تو رفتگی و برآمدگی بر آن وجود ندارد.

این صندلی غذاخوری مینیمال، با بسیاری از میزهای غذاخوری و یا مبلمان داخلی ست می شود.

البته میز غذاخوری ورساچه نیز قابل خریداری است که شیشه ای و فلزی است. این صندلی سازگاری با سبک های مختلف معماری داخلی نیز دارد. باید ذکر کرد که این صندلی از برند ورساچه Versace نیست و علت این نامگذاری طرح ورساچه مورد استفاده در این صندلی غذاخوری است.

 

جنس فریم

استیل

رنگ بدنه

آبکاری PVD, طلایی خش دار

رنگ پشتی/کفی

سبز ماشی

ابعاد

H85, L57, W54

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “صندلی غذاخوری ورساچه ماشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما