لامپ شمعی E14 فیلامنتی 4.5w نیرا

مشکل اصلی LED ها سایز  و خصوصا سایز هیت سینک (خنک کننده) آن ها بود. پیشرفت های چند ساله اخیر باعث شد لامپ های فیلامنتی سی او بی ال ای دی Filament COB LED اختراع شوند.

750،000 ریال

اکنون موجود نیست؛ اما می‌توانید این محصول را پیش‌خرید کنید

Add to wishlist

لامپ فیلامنتی COB LED:

تکنولوژی LED را می توان جدیدترین و بهترین تکنولوژی ساخت منابع نوری روشنایی عمومی دانست. LED های مخصوص روشنایی که سال ها پیش توسط ژاپنی ها تولید شده و در جهان تولید کننده های زیادی به سمت تولید صنعتی آن ها رفتند، بازده نوری خوب و کیفیت نور بسیار مناسبی دارند. در این میان مشکل اصلی سایز LED ها و خصوصا هیت سینک (خنک کننده) آن ها بود. پیشرفت های چند ساله اخیر باعث شد لامپ های فیلامنتی سی او بی ال ای دی Filament COB LED اختراع شوند.

لامپ های فیلامنتی LED ضخامت بسیار کمی دارند که باعث می شود مشابهت زیادی به لامپ های نوستالژیک التهابی (رشته ای) داشته باشند. از طرفی همان مزایای LED را دارند و در مقایسه با لامپ های به اصطلاح کم مصرف و لامپ های رشته ای قدیمی، مصرف انرژی فوق العاده پایینی دارند.

لامپ فیلامنتی شمعی نیرا
یک نمونه لامپ فیلامنتی نیرانور نصب شده در لوستر کریستالی گوی

لامپ های فیلامنتی را می توان بهترین گزینه برای کاربری زیبایی شناختی دانست، چرا که حس لامپ های قدیم را تداعی می کنند. در این میان لامپ شمعی فیلامنتی LED نیرا به دلیل تولید صنعتی و داشتند استانداردهای مربوطه، گزینه ی بسیار مناسبی برای استفاده ی طولانی مدت، خصوصا در لوسترها که تعویض لامپ شان سخت است و می تواند باعث شکستن احتمالی یا کثیفی کریستال ها باشد هست.

نکته : این لامپ ها در تمام محصولات نیرا همراه با محصول عرضه می شوند، در حالی که به منظور رعایت حال دیگر مشتریان، به صورت مجزا نیز فروخته می شوند، و دقت داشته باشید که در حالت عادی برای این لامپ ها، ارسال رایگان نمی باشد و بسته به خواست مشتری، بنا به روش ارسال و حجم خرید (ارسال برای خرید بیشتر از یک میلیون تومان رایگان است) هزینه ی ارسال اخذ می شود.

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لامپ شمعی E14 فیلامنتی 4.5w نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما