لوستر کریستال شمشی لوزی 80 نیرا

لوسترهای کریستال شمشی لوزی، متفاوت و ویژه هستند. در این لوستر ها طریقه ی نصب کریستال ها متفاوت است، و حتی خود کریستال نیز متفاوت و خاص است. کریستال های این لوستر مشابه لوستر های شمشی تراش خورده، ولی به صورت دقیق و متقارن و به شکل لوزی مربع با گوشه های نرم است.

تماس بگیرید

لوسترهای کریستال شمشی لوزی، متفاوت و ویژه هستند. در این لوستر ها طریقه ی نصب کریستال ها متفاوت است، و حتی خود کریستال نیز متفاوت و خاص است. کریستال های این لوستر مشابه لوستر های شمشی، تراش خورده، ولی به صورت دقیق و متقارن و به شکل لوزی مربع با گوشه های نرم است.

کریستال های این لوستر برخلاف بسیاری از کریستال های قالبی یا دست ساز، تراش خورده است، که همین باعث جلای فوق العاده ی آن می شود. از طرفی ضخامت بالای کریستال و کم بودن تعداد سطوح آن، که دقیق و واضح است، باعث می شود ما یک حالت منشوری مشخص را شاهد باشیم، که باعث بازتابش های داخلی و خارجی و شکست نور می شود.

کریستال شمشی لوزی
کریستال شمشی لوزی تراش خورده.

هر کریستال در گوشه ها نرم و فیلت شده است که ابن به دلیل در دسترس بودن گوشه ها است، که باعث می شود تیز بودن کریستال ها دردسر ساز باشد. فرم کریستال های تراش خورده ی این لوستر بسیار مشابه نگین انگشتری است. اتفاقا عمدا این ویژگی به نمایش گذاشته می شود، طوری که ساختار فلزی لوستر نیز به همین نیت طراحی شده است.

از دو رینگ بالا و پایین لوستر کریستال شمشی لوزی 80، دستک هایی بیرون می آیند، که مشابه رکاب نگه دارنده های نگین در انگشتر هستند. این دو دستک دقیقا به صورت متقارن و در روبروی هم نصب می شوند، که این باعث برقراری تعادل در هر نگین می شود. در نهایت نیز این 12 عدد کریستال با فاصله ی کمی و در یک خط در کنار هم نصب می شوند.

اتصال دستک ها به بدنه به صورت جوش نیست، و هر دستک توسط پیچ و مهره به بدنه نصب می شود. در پشت هر کریستال در لوستر کریستال شمشی لوزی 80، یک لامپ ادیسونی شمعی E14 نصب می شود که کاملا از روبرو قابل رویت است.

لامپ ادیسونی لوستر کریستال شمشی لوزی 80
لامپ شمعی ادیسونی به کار رفته در لوستر کریستال شمشی لوزی 80

در این لوستر، لامپ ها عمدا قابل رویت هستند، و ساختار لوستر شفاف است. حتی کریستال ها هم هم پوشانی ندارند. در واقع هر نگین یک لامپ در پشت خود دارد که ماهیت آن را تکمیل می کند. لامپ در اینجا صرفا یک تامین کننده ی کاربردی برای روشنایی نیست، بلکه یک عنصر تزئینی است.

بدنه نیز نقشی تزئینی و دکوراتیو دارد و نمی توان برای آن ماهیت کاربردی صرف در نظر گرفت. ساختار بدنه ساده و قابل فهم است، اما دارای جزئیات بسیاری است که این دیتیل ها ماهیتی مدرن و صنعتی دارند.

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

گرد

رنگ بدنه

مشکی+آنتیک

نوع کریستال

شمشی-کتابی

رنگ کریستال

شفاف

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

ابعاد

قطر 80cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستال شمشی لوزی 80 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما