ویژه

لوستر کریستالی الارا قطر 65 نیرا

اگر به دنبال یک محصول مینیمال و زیبا هستید، لوستر کریستالی الارا می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. کریستال ها در این محصول بسیار ساده و در عین حال زیبا هستند.

343،000،000 ریال

Add to wishlist

اگر به دنبال یک محصول مینیمال و زیبا هستید، لوستر کریستالی الارا می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. کریستال ها در این محصول بسیار ساده و در عین حال زیبا هستند. کریستال ها مستطیل شکل هشت ضلعی هستند که به اصطلاح دیاموند شده اند. ضخامت بالای این کریستال های شمشی، باعث شکست نور می شود. این شکست منشوری نور باعث می شود که تصویر لامپ به صورت رنگین کمانی دیده شود. همین طور شکست نور می تواند باعث افکندن جلوه های نوری در محیط شود.

 

کریستال شمشی عمودی
کریستال شمشی عمودی لوستر کریستالی الارا گرد (قطر 65)

شاخه های اصلی این لوستر به صورت یک U هستند که هر کریستال در هر انتها نصب شده است. رنگ بدنه از نوع الکترو استاتیک است که کاملا بدنه را می پوشاند و بعد از رفتن به کوره یکپارچه می شود. برای نصب کریستال بر روی این ساختار، دو عدد پیچ در نظر گرفته شده است که با دست پیچیده می شوند و کریستال را در جای خود محکم می کنند. این دیتیل به همراه جزئیات حفره ی داخل هر کریستال به زیبایی و صنعتی بودن لوستر می افزاید. این کار تا حدودی لوستر کریستالی الارا را مدرن و کمی روستیک می کند. لامپ در این لوستر زیبا پوشیده نیست، و به عنوان یکی از عناصر زیبایی شناختی به کار می رود. در زوایایی خود کریستال ها در مسیر نور لامپ قرار می گیرند، و در زوایایی لامپ کاملا مشخص است.

کریستال عمودی لوستر الارا
کریستال و لامپ در لوستر کریستالی الارا گرد نیرا

لوستر کریستالی الارا،  به دلیل ساختار مینیمال خود مناسب سبک های مختلف معماری می باشد. معماری مینیمال (مدرن) ، روستیک، و حتی تا حدودی معماری های پست مدرن و نئوکلاسیک. همین طور بسته به نوع معماری،مناسب کاربری هایی مثل کاربری مسکونی، آشپزخانه ها، فضاهای اداری و تجاری، هتل ها، و راهروها می باشد.

رنگ بدنه

طلایی استاتیک, مشکی استاتیک

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

فرم کلی

شاخه ای

جنس فریم

آلیاژ آهن

نوع کریستال

شمشی-کتابی

رنگ کریستال

شفاف

ابعاد

قطر 65cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی الارا قطر 65 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما