هوردیس یعنی همچون خورشید. سری لوسترهای هوردیس ساختاری منظم و با اراده دارند که به فضا نظم و زیبایی و پایداری می بخشد. وجود آویز های فلزی منظم در ابعاد متفاوت و در کنار هم، پرتوهای خورشید را می ماند که گویا به فضای معمارانه نفوذ کرده است.

از طرفی آویز های فلزی که مشابه زرهی بر روی لامپ قرار گرفته اند. با حرکت و یا وزش باد به آرامی می لغزند، و همین باعث می شود لوستر هوردیس بتواند نقشی منعطف تر بازی کند.

وجود پولک های آویز فلزی بر روی لامپ، باعث محبوس شدن نور و تمرکز بیشتر آن در زیر لوستر می گردد، و خیرگی را به صفر می رساند. این امر باعث می شود این سری از لوسترهای نیرانور، مناسب فضاهایی باشد که نوری متمرکز و در عین حال دکوراتیو و زیبا نیاز دارند.

ساختار فلزی و طبیعی این لوستر، حسی زیبا در بیننده القا می کند. رنگ آبکاری شده خش دار ان، طبیعی بودن حس را بیشتر می کند. لذا مخاطب لوستر هوردیس به راحتی به آن عادت می کند. همین امر باعث می شود که محیط حس راحتی و در عین حال زیبایی داشته باشد.

لوستر هوردیس می تواند مناسب بسیاری از فضاها باشد و دو رنگ طلایی و نقره ای آن با بیشتر رنگ بندی م متریال ها سازگاری دارد. علاوه بر این که لوستری یونیک و یکتا است که در کمتر فضایی دیده شده است. این فاکتورها همه در کنار هم لوستر هوردیس را به گزینه ای مناسب تبدیل کرده اند.