دیواری کریستال پر سوزنی نیرا

دیواری کریستال پر سوزنی نیز مانند دیگر محصولات این سری، از کریستال های قالبی به شکل پر بهره می برد. در این چراغ دکوراتیو دیواری 12 عدد کریستال به صورت منظم چیده می شوند که هر کدام توسط یک گوی مهره بر روی یکی از بازوهای چراغ نصب می شود

49،000،000 ریال

Add to wishlist

دیواری کریستال پر سوزنی نیز مانند دیگر محصولات این سری، از کریستال های قالبی به شکل پر بهره می برد. در این چراغ دکوراتیو دیواری 12 عدد کریستال به صورت منظم چیده می شوند که هر کدام توسط یک گوی مهره بر روی یکی از بازوهای چراغ نصب می شود. کریستال ها در چند سطح نصب می شوند تا بتوانند هم پوشانی خوبی را ایجاد کنند.

2 شعله لامپ شمعی ادیسونی E14 دیواری کریستال پر سوزنی در پشت همین کریستال ها قرار می گیرند. از آنچا که کریستال ها نور را می شکنند، منبع نور به صورت مستقیم قابل رویت نیست و نور و سایه ی ایجاد شده توسط لامپ و دیگر کریستال ها را می توان با چشم دید.

نور خروجی این لوستر دیواری بسیار نرم و لطیف است، و بیشتر بر جنبه ی دکوراتیو چراغ تمرکز دارد. این چراغ به دلیل نیمه شفاف بودن عناصرش، بیشتر از این که نور و سایه ایجاد کند، نیم سایه ایجاد می کند.

رنگ کریستال ها قابل انتخاب است، که می تواند سفید (مات سندبلست)، دودی، یا شامپاینی باشد. کریستال های مات این لوستر نوری نرم تر ارائه می کنند و کریستال های دودی و شامپانی دارای سایه روشن های بیشتری هستند. در واقع بخشی از هر کریستال به عنوان یک لنز عمل می کند.

این چراغ دیواری فرمی به شکل مثلثی دارد البته اضلاع آن منحنی شکل است. این باعث می شود چراغ زاویه دهی رو به پایین داشته باشد و تاج چراغ در بالا باشد.

لوستر دیواری کریستال پر نیرانور
لوستر دیواری کریستال پر نیرانور در سه رنگ کریستال

چراغ دیواری کریستال پر سوزنی مناسب استفاده در بسیاری از محیط ها است. شکل نرم کریستال ها و امکان بهره مند از چند رنگ کریستال باعث می شود این چراغ بتواند مناسب بیشتر فضاها عمل کند. همین طور این که برای فضاهایی مثل فضای پذیرایی منزل، لابی و اتاق هتل ها، فضاهای تجاری شیک و امثالهم مناسب است.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

دیواری نیم دایره

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

نوع کریستال

کریستال پر سوزنی

رنگ کریستال

ترکیبی-1, دودی, شامپاین, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

2 شعله

ابعاد

30cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دیواری کریستال پر سوزنی نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما