5 دلیل که چرا نیازبه آویختن لوستر درهر اتاق دارید!

امروز قصد داریم به شما نشان بدهیم جرا باید جسور باشید و به جای سنت قدیمی آویز لوستر تنها در  نهارخوری رسمی خود، در هر گوشه ی خانه لوستری خیره کننده قرار بدهید.

لوستر در راه های ورودی

چه جایی بهتر از سالن ورودی برای هیجان زده کردن مهمانان وجود دارد؟ با لوستر بیشتر فضای یک سقف بلند را تسخیر کنید و با استفاده از لوازم نوری بزرگ-مقیاس محدوده ای ماجراجویانه به آن بیافزایید. چیزی که در خصوص این افزونه فوق العاده است وجود دارد این است که شاید همان چیزی باشد که برای زنده کردن کل فضا نیاز دارید، و تنها با یک طراحی خوب اتاقی کسل کننده را مبدل به قصر پادشاهی کنید.

لوستر راهرو ورودی منزل
لوستر شمشی نیرانور نصب شده در راهرو ورودی منزل.

لوستر اتاق نشیمن

اتاق نشیمن جایی است که شما می خواهید تلاش تان را آنجا صرف کنید! همانجایی که خانواده و دوستان شما کنار هم جمع می شوند و با هم زمان صرف می کنند. آن لحظات را با حضور یک لوستر کمی خاص تر کنید. لازم نیست که حتما  کاملا خود نمایانه و پر زرق و برق باشد. چرا که بسیاری از سبک ها هستند که از بین آن ها انتخاب کنید.

لوستر هوردیس اتاق نشیمن
لوستر هوردیس نصب شده در اتاق نشیمن

لوستر آشپزخانه

خطوط صاف و پرداخت های صرفا کارآمد را به وسیله ی لوستری تندیس مانند و سرزنده جابجا کنید. اگر فضا دارید، یک جفت لوستر هماهنگ را برای دو برابر کردن تاثیر آویز کنید، این دو باعث می شوند پخت و پز بیش از پیش دل چسب باشد.

لوستر لینارا اتاق آشپزخانه منزل
استفاده از سری لوستر لینارا در اتاق آشپزخانه منزل

لوستر اتاق خواب

هیچ چیزی به اندازه ی یک لوستر واقعا شگفت آور نمی تواند نماینده “اتاق مستر” باشد. سقف های بلند می توانند طراحی های طبقاتی، مانند چنین نمونه ی منحنی وار زیبایی را به کار بگیرند. ورای این که بخواهیم به فضا حس خودنمایی اضافه کنیم، این کار باعث خواهد شد به حس خودمانی تر بودن اتاق کمک کنیم.

لوستر گوی نیرانور اتاق خواب
سری لوستر و چراغ دیواری گوی نصب شده در اتاق خواب

لوستر سرویس بهداشتی

معمولا سرویس بهداشتی آخرین اتاقی است که مورد توجه طراحان و دکوراتور ها قرار می گیرد، ولی این واقعا تدبیر نادرستی است. مهمانان به ندرت به سرویس بهداشتی به عنوان یک فضای لاکچری و تجملاتی فکر می کنند، و این همان دلیلی است که می بایست آن ها را تحت تاثیر قرار دهید.  لوستر های سرویس بهداشتی فقط برای اتاق هتل ها نیستند.  سرویس بهداشتی خود را به وسیله لوازم نوری، تبدیل به فضایی کاملا لوکس  کنید، هیچ چیز برای نگرانی وجود ندارد.

لوستر اتاق سرویس بهداشتی
لوستر فلزی لینارا نصب شده در اتاق سرویس بهداشتی

ترجمه شده از: وبسایت لوکسو

نویسنده نیراهوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *