با توجه به نوسازی بافت اطراف حرم، در سال های اخیر هتل های زیاد و با کیفیتی در شهر مشهد افتتاح شده اند. یکی از این هتل ها که در بلوار امیرالمومنین واقع شده است، هتل ارغوان است، که مجموعه ی نیراهوم با استفاده از محصولات لوستر مدرن نیرا، اقدام به تامین لوستر هتل ارغوان مشهد نموده است.

لوستر هتل ارغوان

لوسترهای به کار رفته در هتل ارغوان، تماما از انواع لوستر مدرن می باشند که از سه مجموعه محصولات نیرا انتخاب شده اند. مجموعه ی آیرون، مجموعه ی کریستال شمشی، و مجموعه ی کریستال کاردی.

لوستر چراغ دیواری دکوراتیو مدرن آیرون ارغوان

آیرون، ترکیبی از فلز و کریستال است، که سهم دیداری فلز بیشتر از کریستال است. البته با این که از گذشته استفاده ی هماهنگ فلز و کریستال مورد توجه بوده است، در دوره ی مدرن نوع ساختارهای فلزی فرق کرده است. در قرن های پیشین، معمولا از ریخته گری استفاده می شد، اما پس از صنعتی سازی صنعت ساخت فلزات، انواع پروفیل ها و سازه های جوشکاری شده نیز رایج شده اند.

لوستر دیواری مدرن آیرون

مدل آیرون که در تامین لوستر هتل ارغوان به کار رفته است، دارای یک فرم هندسی تقریبا دقیق است، که از اجزای نسبتا نامنظم به صورت منظم بهره می برد.

قوطی های فلزی در طول و عرض و ضخامت های مختلف که با هنر دست در کنار هم منظم شده اند و جوش خورده اند. به منظور جلوگیری از تجمع غبار، سر و ته این پروفیل ها کاملا بسته شده اند.

لوستر هتل ارغوان

کریستال های این مدل لوستر هتل ارغوان در قسمت زیرین قرار دارند. این تقابل بین دو سطح فلزی و کریستالی که شفاف و کدر و از آن سو سخت و منعطف هستند، باعث ایجاد یک کنتراست جالب توجه می شود. حتی مثلا در نمونه ی بالا که رنگ بدنه سفید است و کنتراست رنگی زیادی نداریم، باز هم این کنتراست بافت و سختی جلب توجه می کند.

لوستر آیرون و آویز آیرون لابی هتل

ست ارغوان دارای تمام انواع مجصولات مورد نیاز می باشد. مثلا در این تصویر، می بینیم که آویز هتلی بر روی کانتر نصب شده است و با دیگر محصولات این سری هماهنگ شده است. نکته ی جالب در این تصویر، هماهنگی بین خطوط تزئینی کانتر، با خطوط لوستر هتل ارغوان است. همین طور نورهای مخفی نیز همین هماهنگی را دارد.

لوستر اتاق کنفرانس هتل

لوستر اتاق کنفرانس هتل

همین طور در اتاق کنفرانس نیز این هماهنگی در خطوط قابل توجه است. در این اتاق کنفرانس این مجموعه نیز محصولات مشابه لوستر هتل ارغوان به کار رفته است.

لوستر کریستالی اتاق کنفرانسی

این لوستر هتل ارغوان که از سری محصولات شمشی نیرا است، باز هم با خطوط عمودی فضا هماهنگی دارد. البته در این اتاق کنفرانس که بزرگ تر از قبلی است، شفافیت توانسته است هماهنگی بیشتری را ایجاد کند.

لوستر لابی هتل

سری آیرون در بیشتر فضاها به کار رفته است. حتی در این لابی کوچک طبقه هم همین مدل نصب شده است.

لوستر بلند هتل ارغوان

حتی همین طور که می بینید، این لوستر هتل ارغوان که در سرسرای ورودی نصب شده است، از همان سری محصول است، که به صورت طبقاتی (6 طبقه) برای این مجموعه ساخته و نصب شده است.

لوستر خطی هتل ارغوان

یا این نمونه از لوستر هتل ارغوان را می بینید که از نوع خطی است، و در فضای رستوران مجموعه نصب شده است. خطی بودن آن باعث شده است که بتواند فضای کشیده ی این محدوده را پر کند و برای این فضای وسیع کوچک به نظر نرسد.

لوستر راهرو هتل

لوستر لابی هتل

همان طور که در تصاویر ارائه شده شاهد بودید، رنگ بدنه دو نوع است. در بعضی جاها رنگ طلایی مات است، و در بعضی جاها از رنگ سفید پتینه شده استفاده شده است. این تنوع از آن جهت است که مجموعه لوستر هتل ارغوان تمام ساخت داخل می باشند و بر اساس نیاز مشتری سفارشی تولید می شوند.

در صورتی که دوست دارید مجموعه لوستر هتل ارغوان را با جزئیات بیشتر و به صورت ویدئویی ببینید، می توانید ویدئوی زیر را ببینید. در صورت داشتن سوال نیز می توانید آن را به صورت کامنت بپرسید.

همین طور توضیحات بیشتری در خصوص این محل آورده شده است که می تواند برای شما جالب باشد:

 هتل ارغوان کم سن و سال است اما پنج ستاره درخشان را در کنار نام خود دارد و با نزدیک بودن به حرم مطهر و موقعیت مکانی عالی، جای تردیدی برای مسافران سختگیر باقی نمی‌گذارد.  سیزده طبقه دارد و ۱۰۷ واحد اقامتی، در بلوار وحدت، خیابان امیرالمومنین، و نزدیک حرم مطهر واقع شده و با فراهم کردن امکانات به روز برای یک سفر خاطره انگیز، در ردیف هتل‌های دوست داشتنی شهر مشهد جا خوش کرده‌است. معماری شیک و چشم‌نواز، اتاق‌های دلباز، تجهیزات مدرن و پرسنل حرفه‌ای در هتل ارغوان با هم ترکیب شده‌اند تا زائران و مسافران را کاملا راضی نگه دارند.

نویسنده NiraHome

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *