شرکت نیرانور به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده ی لوستر پیشرو، در نمایشگاه بین المللی لوستر 1402، از چندین نمونه لوستر جدید 2024 پرده برداری کرد. این لوستر ها مورد استقبال بینندگان قرار گرفت و مقرر شد که در روزهای آینده، و در سال جدید میلادی این لوستر ها به بازار فروش عرضه شوند.

این چند نمونه لوستر جدید 2024 دارای تنوع زیادی می باشند و همین طور به نسبت لوسترهای موجود در بازار، ویژه و قابل توجه هستند. در حال حاضر قیمت لوستر های جدید 2024 نیرا مشخص است و می توانید در صورت تمایل نسبت به سفارش تلفنی و خرید این محصولات اقدام نمایید.

گفتنی است که سری لوستر جدید 2024 نیرا، بر اساس طرح های به روز لوستر اروپا و امریکا طراحی و ساخته شده اند ، و در ساخت آن ها از بهترین متریال ها (شامل فلز، کریستال، قطعات و …) و پوشش دهی الکتروفورتیک استفاده شده است. این بر اساس سیاست مشتری مداری نیرا می باشد، تا مشتریان گرامی بدون دغدغه در خصوص کیفیت، تصمیم به خرید بگیرند.

از سری محصولات چراغ و لوستر جدید 2024 نیرا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

سری لوستر مدرن جدید 2024 بامبو Bambo نیرا

محصولات بامبو بر اساس زیبایی مینیمال گیاه بامبو طراحی شده اند، که همین امر باعث شده است این سری محصولات، مینیمال و مدرن باشند. لوستر جدید بامبو دارای چینش دو لایه تیوب فلزی تو در تو است که با آرایش دوک/مخروط مانند به صورت گرد در اطراف هسته ی تهی مرکزی چیده شده اند.

مجموعه لوستر جدید 2024 مدرن

نور لوستر جدید بامبو توسط لامپ های ال ای دی LED سوزنی G9 تامین می شود که در میانه ی تمامی این تیوب ها جاسازی می شوند. این امر باعث می شود که نور لامپ ها کاملا غیر مستقیم به محیط منتقل شوند و یک نور ملایم و البته تقریبا عمودی داشته باشیم.

جهت دهی رو به پایین نور محصولات سری بامبو باعث می شود که گزینه هایی مناسب برای محیط های نیمه تاریک، مانند تالارهای پذیرایی، سالن های ورزشی (مانند بیلیارد و تنیس روی میز)، لابی هتل ها و فروشگاه های مد باشند. پوشش دهی این سری لوستر تمام فلزی به سه رنگ کروم براق، طلایی براق، و دودی براق صورت گرفته است که البته می توان دیگر رنگ ها را به صورت سفارشی تولید کرد.

سری لوستر جدید 2024 فلورا Flora

لوستر جدید فلورا، لوستری طبیعت گرا بر مبنای طرح های طبیعی نیمه واقع گرایانه است. این لوستر که به ظاهر مشابه یک دسته گل وارونه است، می تواند فضا را رومانتیک و ویژه نماید. از طرفی طرح بندی آن کاملا مطابق با طرح بندی یک لوستر مدرن است، و البته که مبانی پست مدرنیسم در طراحی آن لحاظ شده اند.

لوستر جدید مدرن 2024 فلورا

این لوستر فلزی، بر روی گل ها به نگین هایی به شکل گوی مهره و یا مخروط مانند (الماس شکل) مجهز شده است تا در کنار بدنه ی براق لوستر، که به سه رنگ کروم، دودی و طلایی تولید می شود، جلا و خودنمایی لوستر را بیشتر کند.

این لوستر مدرن جدید را می توان جزو لوسترهای متفاوت و خاص دانست که برای افراد خاص پسند و معماری های داخلی رومانتیک و یا طبیعت گرا و واقع گرا مناسب است.

سری محصولات لوستر جدید 2024 ون اگموند Van Egmond

کمتر کسی است که با دنیای لوستر آشنایی داشته باشد و لوستر ون اگموند را نشناسد. کریستال های به کار رفته در این سری لوسترها درصد بسیاری بالایی سرب دارند، و همین باعث شده است که جلا و تلالو کریستال ها چشم نواز و قابل توجه باشد. این لوستر کریستالی جدید، که لوستر مدرن نیز محسول می شود، دارای بدنه ی فلزی با پوشش دهی کرومی است، که هماهنگ با کریستال ها است.

لوستر ون اگموند

کریستال ها به شکل مربع-مستطیل و دارای پرداخت های تمیز و بی نقص هستند، و شکست نور در آن ها به صورت بازتابش و یا به رنگ های مختلف، کاملا قابل رویت است. چینش کریستال ها رندوم است تا فرم زیبا و نامنظمی به آونگ های لوستر بدهد.

لوستر مدرن کریستالی ون اگموند را می توان یکی از بهترین گزینه ها برای خلق نقطه ی کانونی بی نقص در محیط دانست. این لوستر ارزش خرید بسیاری بالایی دارد. البته به جای کریستال می توان از پنتالوگ های فلزی جذاب نیز بهره برد تا به مدرن بودن آن افزوده شود. این نوع از لوستر ون اگموند نیز به صورت سفارشی قابل ارائه است.

سری لوستر مدرن 2024 کاسترو Castro

لوستر کاسترو یک لوستر تمام فلزی است. این طراحی تماما مدرن است و هیچ شباهتی به طراحی های کلاسیک ندارد. در طراحی آن تماما از تیوب های توخالی فلزی منحنی استفاده شده است. که شاید بتوان آن را به دسته خوشه های گندم تشبیه کرد.

لوستر جدید کاسترو نیرا

این لوستر یک لوستر چند طبقه است، و هر طبقه ی آن طبقه ی دیگر را پوشش می دهد، طوری که فقط طبقه ی بالا به صورت کامل قابل رویت است. لامپ ها در میان این خوشه های فلزی مخفی شده اند. لوستر کاسترو، بر اساس طرح Flusso ساخت Castro Lighting می باشد.

چراغ های دیواری دکوراتیو مدرن کاسترو نیز می توانند به خوبی فضا را متحول کنند. ابعاد به نسبت بزرگ آن ها، و افکت های نوری حاصل از سایه نیم سایه ها، بسیار مناسب فضاهای با شکوه مانند هتل ها است. همچنین لوستر طبقاتی کاسترو را نیز می توان گزینه ای ایده آل برای فضاهای سقف بلند مانند هتل ها، سرسراها، و لابی برج ها دانست.

سری لوستر جدید 2024 تورنادو Tornado

این مجموعه، یک مجموعه ی متفاوت و رومانتیک است. فرم هایی به ظاهر ساده که در جزئیات بسیار تو در تو و پیچیده هستند. سری لوستتر ارائه شده در نمایشگاه همراه با کریستال های میله ای (لوله ای) هستند، ولی امکان تولید توسط کریستال کاردی هم وجود دارد.

لوستر آویز تورنادو

این که یک فرم ساده توسط اجزای ظریف و متعدد شکل بگیرد، حس خوبی را در بینند بر می انگیزد. تعدد کریستال ها و وجود نور در داخل آن ها باعث می شود که یک فرم نیمه شفاف به حالت غیر شفاف و سفید در بیاید.

نامگذاری لوستر کریستالی مدرن جدید تورنادو را نمی توان بی ارتباط به حالت ابر مانند آن دانست. همان طور که ابرها متشکل از قطرات ریز آب هستند، محصولات سری تورنادو نیز متشکل از قطعات ریز کریستال هستند.

سری لوستر مدرن جدید 2024 لاوا Lava

این سری لوستر جدید نیز مانند برخی از دیگر محصولات جدید 2024 نیرا، تمام فلزی است. بدنه ی بیرونی که ایجاد کننده ی فرم کلی است، با پرداخت خش دار آبکاری شده است، و در داخل آن سطوح نامنظم و انتزاعی فلزی به صورت براق آبکاری شده اند. فرم بیرونی کاملا منظم و مینیمال است، اما فرم داخلی کنتراست زیبایی با فرم داخلی ایجاد کرده است.

لوستر مدرن جدید لاوا

براق بودن سطوح داخلی لوستر باعث می شود که حسی کریستال مانند به بیننده منتقل کند و تا حدودی تصور ذهنی از لوستر را بازنمایی می کند. حتی شکل های انتزاعی این فلزات نیز مشابه کریستال های به کار رفته در برخی لوسترها است.  همین موارد باعث می شود که در زمان روشن بودن لوستر، حس کنید که این ها کریستال هستند.

نام گذاری لاوا را می توان به دلیل شباهت زیاد به سنگ های آذرین دانست. فرم بسیار مشابه سنگ های آذرین است (که فرمی نرم دارند)، و از طرفی ظاهر بازتابش گر این محصولات نیز بی ارتباط به لاوا نیست.

سری لوستر جدید 2024 پاتریزیا Patrizia

در این جا شاهد یک ترکیب جدید از شیشه و فلزی هستیم. با این که در بیشتر لوسترها کریستال ها به صورت آونگ یا پیچ شده به بدنه ی لوستر نصب می شوند و معمولا هم تابع فرم حاصل از ساختار هستند، در لوستر مدرن جدید پاتریزیا کریستال ها فرم را در همین می شکنند. پس به نوع می توان این سری را ساختارشکنانه یا دیکانستراکشن دانست.

لوستر پاتریزیا جدید

فرم ساختار، ساده، مینمال و بی آلایش است، اما این چندضلعی های شیشه ای از این فرم ساده بیرون می زنند و ساختار را معطوف به خود می کنند. آن قدر که حتی دیگر فرم اصلی ناپدید می شود. شفافیت این شیشه ها و براق بودن بدنه ی اصلی باعث می شوند که این بیرون زدگی ها خوشایند باشند و مزاحم تلقی نشوند.

مجموعه محصولات جدید 2024 گاردن Garden

در این مجموعه محصولات، بدنه ی فلزی با آونگ ها و تزئینات چوبی هماهنگ شده است. از این جهت، این مدل لوستر را نیز می توان ساختار شکنانه دانست، چرا که شیشه شفاف را با یک متریال طبیعی غیرشفاف مثل چوب جایگزین کرده است.

لوستر روستیک مدرن

پرداخت و رنگ آمیزی به صورت روستیک می باشد و حس و حال کهنه ای را به لوستر داده است. بدنه تیره است و روی آن را نقاطی سفید رنگ احاطه کرده اند. اضافه شدن رنگ چوب به این ترکیب روستیک، روستیک بودن آن را افزایش می دهد، و از طرفی حس رنگی خوبی را به بیننده منتقل می کند.

البته این لوستر همچنین برخی از ویژگی های نئوکلاسیسم را در خود دارد و همین بقا، در کنار نوآوری آن را تبدیل به یک لوستر معاصر یا پست مدرن نموده است. این سری لوستر روستیک 2024 را می توان گزینه ی مناسبی برای هتل ها، منازل، اتاق های نشیمن، اتاق های خواب، لابی ها و رستوران ها دانست.

مجموعه محصولات کریستالی جدید 2024 Drizzle

Drizzle به معنای نم باران است. این از آن جهت است که این سری لوستر و چراغ های دکوراتیو نیز مانند لوسترهای گوی از  کریستال قطره بهره می برند. طراحی این لوستر به نسبت آشنا تر از دیگر محصولات جدید نیرا است.

لوستر کریستالی جدید 2024

البته سهم بدنه در این لوستر جدید بسیار کمتر از محصولات گوی نیرا است، و آبکاری کروم براق نیز به شفافیت بدنه و فرم کمک کرده است.

سری لوستر جدید 2024 زاها Zaha نیرا

مدل زاها نیز بسیار متفاوت است. طراجی این لوستر فولدینگ مشابه برخی از آثار معمار مشهور فولدینگ، زاها حدید می باشد و به نوعی، مشابه سری لوستر فلزی الیزای نیرا نیز هست. البته که در مدل زاها، شاهد پیچیدگی بسیار بالا و لایه های متفاوتی هستیم.

لوستر فولدینگ زاها

این لوستر مدرن جدید نیز بسیار خاص و جالب توجه است، آن قدر که در نگاه اول هر چشمی را به خود جذب می کند. فرم لوستر دو لایه است، لایه ی اول، نوری غیر مستقیم را تامین می کند، و لایه ی دوم، پوشش شید مانندی را بر روی لایه ی اول ایجاد می کند.

همین دو لایه بودن باعث می شود که حس خوبی به بیننده منتقل شود. یک هسته ی مرکزی بزرگ که توسط فرم های انتزاعی احاطه شده است. این طراجی را به نوعی می توان کهکشانی دانست.

نویسنده NiraHome

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *