احتمالا این روزها شما هم به فکر خرید لوستر 1403 افتاده باشید. ذات انسان، خصوصا ما ایرانی ها، متمایل به تازه شدن است، و دوست داریم متناسب با تحول طبیعت، ما نیز به روز باشیم.

با این تفاسیر، اگر قصد خرید لوستر 1403 را دارید، بد نیست نکاتی را در این خصوص در نظر داشته باشید.

نکته اول این است که باید بدانیم تغییر عدد سال، چه تاثیری بر روی ماهیت لوستر خواهد گذاشت؟ طبیعتا گذر سال ها تاثیر بر روی مسائلی مثل فناوری، سبک طراحی، و حتی نو بودن تصادفی محصولات جدید خواهد داشت.

مثلا خرید آخرین مدل یک گوشی هوشمند، به دلیل رشد فناوری های آن، بهبود احتمالی طراحی آن (مثلا مینیمال شدن آن)، و همین طور نو بود ظاهر آن می باشد. حتی ممکن است طرح جدید برتری به طرح قدیمی نداشته باشد، اما باز هم نو بودنش باعث جلب توجه باشید.

در تایید مورد آخر، می توانیم به مد اشاره کنیم. البسه ای که مد می شوند، و لباس های کلاسیک را به حاشیه می برند اما شاید 10 سال بعد کسی حتی حاضر به پوشیدن آن لباس های جدید نباشد.

اما در خصوص خرید لوستر 1403، باید مورد را تخصصی تر ببینیم. فناوری هایی که در تولید لوستر مورد استفاده قرار می گیرند، شامل فلزکاری، پوشش دهی، فناوری لامپ ها، فناوری های هوشمند سازی و … می شوند، که البته در خصوص لوستر، دو مورد آخر کمتر به چشم می آیند.

در این خصوص هم مشابه مثال ذکر شده در خصوص پوشاک، لوسترهایی با فناوری های جدید را داشته ایم که به خاطر ضعف طراحی رفته رفته به حاشیه رفته اند، حتما تا به حال به این مسئله برخورد داشته باشید.

اما در خصوص طراحی مسئله بسیار پر رنگ تر می شود. طراحی انواع لوسترها، فارغ از رشد فناوری، تغییرات عدیده ای داشته است.

تفکر مدرن که وارد عرصه ی فلسفه و ادبیات و هنر شد، کاری کرد که سرگذشت دنیا به دو دوران کاملا مستقل تقسیم شود. پس از آن، و پس از اوج گیری تفکر فرامدرن پست مدرن نیز، طراحی های هنری هر ساله به روز شدند. این مسئله را می بایست در زمان خرید لوستر 1403 هم در نظر داشت.

البته که باید گفت رشد مبانی طراحی دیگر مثل قرن بیستم سریع نیست، اما در عوض وجود شبکه های اجتماعی و همین طور خلق رایانه و امکان بهره مندی از انواع نرم افزارها باعث می شود تنوع بیشتر از گذشته باشد.

اگر دقیق تر بخواهیم بگوییم، در دوران معاصر، مبانی طراحی تغییرات کمتری را دارد، اما تبدیل این مبانی به طرح، با تنوع بیشتری صورت می گیرد.

خوب، حالا بیایید شما را در حال خرید لوستر 1403 فرض کنیم! فارغ از مباحث کیفیت و فناوری، طبیعتا اولین چیزی که به دنبال آن هستید، دیدن چیزی است که تا به حال ندیده بودید، و از طرفی، قادر است نگاه شما و احتمالا مخاطب شما را به خود جلب کند.

نکته ای را در نظر داشته باشید، وقتی صحبت از خرید لوستر 1403 می کنیم، یعنی معیار را ایران و سال شمسی گرفته ایم، پس شاید بسیاری از محصولاتی که مبنای طراحی جهانی قدیمی تر، ولی ناشناخته در ایران داشته باشند، لوستر 1403 به حساب بیایند.

مثلا ممکن است یک مدل لوستر در اسپانیا رایج باشد، اما در عین حال در ایران هنوز شناخته شده نباشد.

همین طور این که حتی ممکن است مانند لباس، برخی از طرح های قدیمی آپدیت شده و دوباره رایج شوند. البته این مورد را باید بسیار با احتیاط در نظر گرفت، چرا که اگر اشتباهی رخ بدهد، باعث می شود حس تکراری بودن منتقل شود.

با این اوصاف، بیایید نگاهی به چند نمونه برای خرید لوستر 1403 داشته باشیم.

لوستر مدرن دو طبقه ی لاوا

لوستر مدرن پذیرایی لاوا- خرید لوستر 1403

طراحی مدرن، و متفاوت، چیزی است که در نگاه اول، چشم شما را به خود جلب می کند. اگر به دنبال خرید لوستر 1403 هستید، این آرایش جدید و طراحی فرامدرن، می تواند گزینه ی خوبی برای شما باشد.

خبری از کریستال در اینجا نیست! وظیفه ی خودنمایی و بازتابش را در اینجا، طرح های انتزاعی پر پیچ و تاب و براق داخلی ایفا می کند.

ترکیبی از نظم و بی نظمی، کنتراست سطح جلادار و خش دارد، بی رنگ و رنگ،  این ها همه، لاوا را تبدیل به گزینه ای مناسب برای صفت “لوستر 1403” می کند.

پاتریزیا، یک ترکیب متفاوت

لوستر سه طبقه گرد پاتریزیا- خرید لوستر 1403

اینجا نیز شاهد یک ترکیب جدید و متفاوت هستیم. پره های شیشه ای که هیچ شباهتی به کریستال های رایج در انواع کلاسیک ندارند. ترکیبی که به خوبی با سبک های مدرن و پست مدرنی مانند دیکانستراکشن سازگار می شود.

همین طور این که پاتریزیا ی سه طبقه، قابلیت تنظیم ارتفاع دارد و می تواند به دلخواه مشتری، نماهای کاملا متفاوتی به خود بگیرد.

ون اگموند، ترکیبی جدید اما آشنا

لوستر طبقاتی بلند ون اگموند 100

اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که نمی توانید لوستر را بدون کریستال های جذاب و نوستالژیک تصور کنید، پس می توانید به خرید لوستر 1403 ون اگموند فکر کنید.

در اینجا ترکیبی قدیمی را با چینشی جدید می بینیم. البته نه آن قدر قدیمی که نتوان آن را جدید دید! بک چینش و نظم جدید و مدرن، حاصل از اندیشه های کلاسیک.

لوستر کاسترو، آمیزه ای از لوله های برنجی

لوستر مدرن تمام فلزی کاسترو-خرید لوستر 1403

یک طراحی اسپانیایی! احتمالا قبلا این محصول یا مشابه آن را ندیده باشید. معمولا محصولی با این عظمت به صورت تمام فلزی کمتر رایج است.

این محصول تمام فلزی جدید و مدرن را نیز می توانید در زمان خرید لوستر 1403 در نظر داشته باشید.

فلورا یک ترکیب طبیعت گرا

لوستر گل مدرن فلورا 80- خرید لوستر 1403

بی انصافی است اگر این لوستر متفاوت و زیبا را جزو لیست خرید لوستر 1403 نیاوریم! البته که بسیار خاص است، و رومانتیک، اما می تواند گزینه ی مورد نظر بسیاری از افراد باشد.

طراحی نو و مدرن، که طراحی های سنتی را تمام به چالش کشیده است. طرح کلی این لوستر طبیعت گرا را می توان مانند یک دسته گل معکوس دانست.

تورنادو، تصورات شما را به هم می زند

لوستر آویز تورنادو

تورنادو، مشابه اسم خودش، ساختارشکن و متفاوت است. یک ترکیب هندسی تقریبا یکپارچه، که از درون نورانی می شود، و توسط یک فرم جالب توجه، محیط را روشن می کند.

چنانچه علاقه به خرید لوستر 1403 متفاوت و خاص هستید، تورنادو را فراموش نکنید. این محصول مدرن می تواند فضای داخلی شما را کاملا متحول کرده و توجه هر بیننده ای را به خود جلب کند.

در این مبحث سعی کردیم که نگاهی به انواع لوستر جدید 1403 داشته باشیم. نمونه های ارائه شده تمام موارد نیستند، اما سعی شد که گلچینی از بین محصولات ارائه شود. در لینک زیر می توانید نمونه های بیشتری را دیده و در صورت تمایل در خصوص آن ها مطالب تفصیلی مطالعه نمایید.

https://www.nirahome.com/%D9%84%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF/

امیدوارم مطالب ارائه شده مفید باشند. لطفا ما را از نظرات خود بهره مند نمایید.

نویسنده NiraHome

دیدگاه ها (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *